FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 5464623

nr 546 4623

CUPBOARD

Lenght: ()

1800-tal, längd: 118, djup: 50, höjd: 128 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

1000

SEK 500

Monday October 13 2008
at 16:17:52

10/10 12:27:22 1      Vinnande bud